אנטי אייג’ינג

מותר לך להיראות טוב – בכל גיל. ומי מחליט/ה מה נחשב טוב? רק את/ה.

טיפולי אנטי אייג’ינג (Anti Aging) נועדו לעזור למי שמעוניינ/ת לשמר מראה עור צעיר יותר. מטרת הטיפולים היא לגרום לך להיות מרוצה מהמראה שלך, תוך שימוש בשיטות ובחומרים שמבקשים לעכב את השינויים אשר משווים לעור מראה מבוגר, וכן לשפר את בריאותו. קמטים, כהויות מתחת לעיניים ומראה עור מיובש ועייף הם לא גזירה שחייבים להשלים איתה אם לא מעוניינים בכך, וניתן לעזור לעור להיראות טוב ובריא יותר באמצעות מגוון שיטות.

אנטי אייג’ינג הוא לא עניין של גיל

אף שהמונח, השאול מהשפה האנגלית, נבנה על דרך השלילה, אין דבר שלילי ברצון להיראות טוב ולפעול לשם כך. גם המילה אייג’ינג מטעה, כי טיפולי אנטי אייג’ינג מתאימים גם לצעירים. למעשה, טיפולי אנטי אייג’ינג מתאימים לכל מי שמעוניינ/ת בהם, ללא קשר לגיל, מגדר או מוצא. באופן טבעי, לא כולם מרגישים צורך בטיפולים מסוג זה. יש נשים וגברים שנושאים בגאווה קמטים כבר בצעירותם, או מתהדרים בבגרותם בקמטים המעידים על הדרך שעברו בחייהם, ולא רואים בהם פגיעה במראם הטוב. זוהי גישה נהדרת, שהולכת ונהיית יותר מקובלת, וכן מעוררת הערכה. אך לעומתם יש נשים וגברים אשר מקנאים באלו השלמים עם מראה עורם. נשים וגברים אלו מתאכזבים כשהם מביטים במראה ולא נהנים לראות את הקמטים שהעמיקו – וזאת ללא קשר לגילם. מראה העור נקבע על פי מגוון קריטריונים, בהם גנטיקה, הרגלי תזונה ואורחות חיים, חשיפה לשמש ועוד. בשל כך, גם צעירים וצעירות רבים מוצאים עצמם עם מראה עור שהתבגר מהר מכפי שציפו ולעיתים יותר מכפי שידעו לשאת, ופונים לקבלת טיפולי אנטי אייג’ינג.

אסתטיקה רפואית מותאמת אישית

ב-TreatMed Clinics הטיפולים מתבצעים על ידי ד”ר כספי או בהובלתה, בהתאמה אישית לצרכי המטופל/ת. לרוב מדובר בתהליך מתמשך אשר מחייב התמדה והגעה לטיפולים משמרים, במסגרת סדרה אשר נתפרת לפי נתוני המטופל/ת, המדדים הרפואיים והרצונות האישיים. למרות האמור לעיל ניתן לבצע טיפול בודד, אך כדי להגיע לתוצאות מיטביות יש צורך לבנות תוכנית טיפולים, כזו שלעתים אף תכלול יותר משיטת טיפול אחת. בין שיטות הטיפול שמכונסות תחת מטריית האנטי אייג’ינג בקליניקה נמנות: טיפולי פנים, שימוש עצמי בתכשירים, מזותרפיה, מילוי ויישור קמטים באמצעות בוטוקס וחומרי מילוי אחרים, חוטים, PRP ועוד.

בכדי לבנות תכנית טיפולים, המטופלים והמטופלות מתבקשים להגיע לייעוץ מצוידים במידע רפואי עדכני. המדדים הרפואיים משפיעים על היכולת לטפל במטופל/ת ולהגיע לתוצאה המבוקשת, על המינונים הנדרשים והתדירות המומלצת, ולכן הם מובאים בחשבון בעת בניית התכנית האישית. תחת הובלתה של ד”ר כספי מותאמת למטופלות ולמטופלים תכנית שכוללת את כל מה שנחוץ עבור שיפור המראה והבריאות של העור. תכניות הטיפולים שבונה ד”ר כספי מסייעות להגעה לאורח חיים מיטבי שיעזור למטופליה להיות יותר נמרצים, יותר שמחים, יותר מטופחים, יותר בריאים.

אם החלטת שטיפולי אנטי אייג’ינג ייטיבו עמך, הצוות של TreatMed Clinics יעמוד לרשותך, יספק את המידע הנדרש וייעץ לך כדי להגיע לתוצאה מיטבית עבורך.

אקנה

היכרות עם האקנה אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת

להמשך קריאה»