אקנה

היכרות עם האקנה

אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת לא רק לאי נוחות פיזית ואסתטית אלא אף למצוקה רגשית. ב-TreatMed Clinics אנחנו מבקשות לעזור לך להיראות טוב ולהרגיש טוב. ההשפעה של אקנה על ההערכה העצמית יכולה להיות רבה, ואנו רואות בטיפול לא פחות משליחות. לכן אנו מבקשות גם להעשיר את הידע שלך ולעזור לך להיטיב עם עצמך, מבחוץ ומבפנים.

מהי אקנה

אקנה (Acne) היא מחלת עור שכיחה המאופיינת בפצעונים בשם קומדונים (המוכרים יותר בכינוי חצ’קונים). הנגעים יכולים להיות דלקתיים ולא דלקתיים, אדומים או בעלי ראש שחור (המוכרים בכינוי “שחורים”) או ראש לבן. פצעונים אלו עלולים להופיע על עור הפנים, החזה והגב, וזאת בחומרות משתנות בין חולה לחולה. אקנה שכיחה למדי בקרב מתבגרים, וזכתה בעברית לשם “פצעי בגרות”. אך למרות השם המתעתע, אקנה קיימת גם בקרב מבוגרים ומסבה אי נוחות גם לאוכלוסייה זו. 

גורמים כמו ייצור עודף של שומן, נקבוביות סתומות, אי הקפדה על ניקיון באופן שמעודד שגשוג אוכלוסיות חיידקים ודלקות תורמים להתפתחות סוגים שונים של נגעי אקנה, לרבות ראשים לבנים, נקודות שחורות, פפולות, גושים ועוד. TreatMed Clinics נוקטת בגישה הוליסטית כדי לטפל בטבע הרב-גוני של אקנה, מתוך הכרה שטיפול יעיל דורש אסטרטגיה כוללת שתטפל במגוון המקורות לבעיה.

טיפול באקנה

הסובלים מאקנה עשויים לראות במחלה ובתסמיניה כמשמעותיים מאוד עבורם, ולבקש למצוא פתרון – בין אם לאקנה ובין אם לצלקות שהיא מותירה. ב-TreatMed Clinics אנו מאמינים בכוחן של תוכניות טיפול מותאמות אישית. נשות הצוות הטיפולי המנוסות שלנו מעריכות את מצב העור של המטופל/ת, סוג העור, חומרת האקנה והגורמים הבסיסיים כדי לבנות תכנית טיפול מותאמת אישית. התכנית עשויה לכלול מגוון שיטות טיפול בקליניקה, וכן המשך טיפול עצמי בבית המטופל/ת באמצעות תכשירים, ואף המלצות תזונתיות והתנהגותיות. על ידי טיפול באקנה הן בסימפטומים החיצוניים והן במקורות הפנימיים שעשויים להשפיע על המצב, ניתן להשיג תוצאות ארוכות טווח.

ידע הוא כוח

העשרת המטופל/ת בידע היא אבן יסוד בגישה שלנו. זאת על מנת שהמטופלים יוכלו לקבל החלטות מושכלות לגבי אופן הטיפול בהם, וכן כדי שיעזרו לנו לעזור להם, יעקבו אחר ההנחיות בבית הן לשם טיפול והן לשם מניעה. נשות הצוות הטיפולי מסבירות למטופלים לגבי מצב העור הספציפי שלהם, עוזרות להם להבין את הגורמים ומספקות הדרכה לגבי טיפול, שגרת טיפוח ואורחות חיים. המטרה שלנו היא לא רק לטפל באקנה אלא גם לשפר את בריאות המטופלים וכן לטפח ביטחון עצמי והערכה עצמית. 

אקנה והשלכותיו הם לא גזירת גורל. בעזרת המומחיות של נשות הצוות הטיפולי של TreatMed Clinics ניתן לטפח עור נקי, זוהר ובריא. 

אם ברצונך לקבל ייעוץ לגבי טיפול באקנה, הצוות של TreatMed Clinics יעמוד לרשותך, יספק את המידע הנדרש וייעץ לך כדי להגיע לתוצאה מיטבית עבורך.

אקנה

היכרות עם האקנה אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת

להמשך קריאה»