בוטוקס

אחת משיטות הטיפול בשדה האנטי אייג’ינג היא הזרקת בוטוקס. בוטוקס הוא שמו המסחרי של רעלן הבוטולינום (botulinum toxin) אשר שימוש מבוקר בו מביא לשיתוקם של השרירים אשר עליהם הרופא/ה ייעדו את השפעת החומר. הזרקת בוטוקס היא טיפול אסתטי נפוץ שמטרתו למנוע קמטי הבעה, להעלים קמטוטים קיימים ולמנוע מקמטים קיימים להעמיק, על ידי שיתוק השרירים שפעולתם מביאה למראה עור מקומט.

במסגרת הטיפול החומר מוזרק אל מתחת לעור ומקנה מראה צעיר יותר לאזור עם שיתוק השריר, שכן האזורים אליהם הוזרק הבוטוקס לא מבצעים את פעולות הקימוט, ולכן לא נראים קמטי הבעה. משך הטיפול קצר וההזרקות עשויות להסב מעט אי נוחות אך לא נחשבות להליך כואב. הזרקת בוטוקס היא טיפול יעיל במגוון אזורים ומהווה פתרון למגוון בעיות, בהן קמטי ההבעה שנוצרים במצח, בין הגבות, לצד העיניים, סביב הפה ובאזור הצוואר.

למי מיועד טיפול בוטוקס

טיפולי בוטוקס בפרט וטיפולי אנטי אייג’ינג (Anti Aging) בכלל נועדו לעזור למי שמעוניינ/ת לשמר מראה עור צעיר יותר. מטרתם למנוע או לעכב את השינויים אשר משווים לעור מראה מבוגר, וכן לשפר את בריאותו. קמטים, כהויות מתחת לעיניים ומראה עור מיובש ועייף הם לא גזירה שחייבים להשלים איתה אם לא מעוניינים בכך, וניתן לעזור לעור להיראות טוב ובריא יותר באמצעות מגוון שיטות. הטיפולים מתאימים לכל מי שמעוניינ/ת בהם, ללא קשר לגיל, מגדר או מוצא. באופן טבעי, לא כולם מרגישים צורך בטיפולים מסוג זה. יש נשים וגברים שנושאים בגאווה קמטים כבר בצעירותם, או מתהדרים בבגרותם בקמטים המעידים על הדרך שעברו בחייהם, ולא רואים בהם פגיעה במראם הטוב. מנגד יש נשים וגברים אשר אינם מרוצים מהופעת קמטים וקמטוטים – וזאת ללא קשר לגילם. מראה העור נקבע על פי מגוון קריטריונים, בהם גנטיקה, הרגלי תזונה ואורחות חיים, חשיפה לשמש ועוד. בשל כך, גם צעירים וצעירות רבים מוצאים עצמם עם מראה עור שהתבגר מהר מכפי שציפו ולעיתים יותר מכפי שידעו לשאת, ופונים לקבלת טיפולי אנטי אייג’ינג, ובהם הזרקת בוטוקס.

טיפול בוטוקס להזעת יתר

הזרקות הבוטוקס משמשות לא רק כפתרון לבעיות בתחום האסתטיקה, אלא גם בתחום הרפואי. אנשים אשר סובלים מהזעת יתר יכולים למצוא מזור באמצעות טיפול בבוטוקס. במסגרת הטיפול החומר מוזרק באופן נקודתי לאזור בו המטופל/ת סובל/ת מהזעת יתר (בתי שחי, כפות ידיים ועוד). הבוטוקס מביא לשיתוק זמני של הפעילות באזור, מפחית את בלוטות הזיעה ומביא להקלה עבור הסובלים מהתופעה.

טיפול בוטוקס בודד או סדרה?

כיוון שהשפעתו של הרעלן מתפוגגת לאחר כשלושה חודשים, הטיפול באמצעות בוטוקס ייעשה על פי רוב כסדרת טיפולים. לרוב מדובר בתהליך מתמשך אשר מחייב התמדה והגעה לטיפולים משמרים, במסגרת סדרה אשר נתפרת לפי נתוני המטופל/ת, המדדים הרפואיים והרצונות האישיים. למרות האמור לעיל ניתן לבצע טיפול בודד, אך כדי להגיע לתוצאות מיטביות יש צורך לבנות תוכנית טיפולים, כזו שלעתים אף תכלול יותר משיטת טיפול אחת.

אסתטיקה רפואית מותאמת אישית

ב-TreatMed Clinics טיפולי בוטוקס מתבצעים על ידי ד”ר כספי או בהובלתה, בהתאמה אישית לצרכי המטופל/ת. בכדי לבנות תוכנית טיפולים, המטופלים והמטופלות מתבקשים להגיע לייעוץ מצוידים במידע רפואי עדכני. המדדים הרפואיים משפיעים על היכולת לטפל במטופל/ת ולהגיע לתוצאה המבוקשת, על המינונים הנדרשים והתדירות המומלצת, ולכן הם מובאים בחשבון בעת בניית התכנית האישית. תחת הובלתה של ד”ר כספי מותאמת למטופלות ולמטופלים תכנית שכוללת את כל מה שנחוץ עבור שיפור המראה והבריאות של העור. תכניות הטיפולים שבונה ד”ר כספי מסייעות להגעה לאורח חיים מיטבי שיעזור למטופליה להיות יותר נמרצים, יותר שמחים, יותר מטופחים, יותר בריאים.

אם החלטת שהזרקות בוטוקס ייטיבו עמך, הצוות של TreatMed Clinics יעמוד לרשותך, יספק את המידע הנדרש וייעץ לך כדי להגיע לתוצאה מיטבית עבורך.

אקנה

היכרות עם האקנה אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת

להמשך קריאה»