טיפוח הציפורניים

טיפולי מניקור ופדיקור נועדו למען טיפוח הציפורניים והגנה עליהן, ונחשבים לטיפול קוסמטי בסיסי בעיני רבים ורבות. בין היתר, מוצעים בקליניקה מניקור ופדיקור קלאסיים, מניקור ופדיקור ג’ל וכן טיפול מבנה אנטומי לציפורן.

למי הטיפולים מיועדים

מניקור ופדיקור מיועדים לכל אחד וכל אחת, בכל גיל. גברים ונשים בעלי מודעות לשמירה על הציפורניים והעור הסובב אותן במקרה של מניקור ועור הרגליים (בהונות עד קרסול) במקרה של פדיקור, מקפידים להגיע לטיפול אחת לתקופה, כתלות בצורך. הטיפולים נועדו הן לשמירה על העור והציפורן והן לשיפור המראה. יש מטופלות ומטופלים שמעוניינים רק בפן הבריאותי, ויש מטופלות ומטופלים שמעוניינים גם בפן האסתטי ובצביעת הציפורניים באמצעות מריחת לק. הטיפולים מתאימים ומותאמים לכל מי שמעוניינ/ת בהם, ללא קשר לגיל, מגדר או מוצא.

מניקור/פדיקור ג’ל

המטופלות והמטופלים המקפידים על הטיפוח ומעוניינים במריחת לק צבעוני בוחרות ובוחרים במקרים רבים בטיפולי מניקור ופדיקור ג’ל. במריחת לק ג’ל נעשה שימוש בחומרים אחרים (תרכובת הלק שונה מלק רגיל ואף מצריכה מריחת חומרים נוספים בתהליך) וכן שימוש במכשיר, מנורת ייבוש מיוחדת לטיפול זה. מניקור ופדיקור ג’ל עונים על הצורך בטיפוח ללא הקדשת זמן רב למריחת לק בכל כמה ימים, שכן הלק נשאר יפה ויציב לאורך זמן. לפני מריחת הלק מתבצע מניקור/פדיקור להכנת הציפורן.

לא רק לנשים – גם גברים מגיעים לטיפולים

טיפולי מניקור ופדיקור רלוונטיים ונחוצים גם לגברים וגם לנשים. אף שהקונבנציה החברתית הרווחת היא שעולם הטיפוח הוא נחלת הנשים, דווקא טיפולים אלו מועילים מאוד גם לגברים שזקוקים באותה המידה לטיפוח העור והציפורניים וסובלים מאותן הבעיות האסתטיות/רפואיות. שיוף הציפורניים, טיפול בעור שבקצה הציפורן (קוטיקולה), הסרת עור עודף וכו’ רלוונטיים ללא קשר למין או מגדר. כמו כן, ישנם גברים שבוחרים לצבוע את הציפורניים ולהנות גם הם מעוד מרחב לאסתטיקה.

אם החלטת שמניקור, פדיקור, או טיפולים אחרים המוצעים בקליניקה ייטיבו עמך, הצוות של TreatMed Clinics יעמוד לרשותך, יספק את המידע הנדרש וייעץ לך כדי להגיע לתוצאה מיטבית עבורך.

אקנה

היכרות עם האקנה אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת

להמשך קריאה»