טיפולים לחיטוב הגוף

טיפולים לחיטוב הגוף - טיפול בצלוליט

צלוליט הוא הצטברות תאי שומן ברקמות שמתחת לעור, תופעה המשווה לו מראה גלי או נקבובי (בדרגות עוצמה שונות) בדומה למרקם קליפת תפוז. הצלוליט שכיח אצל נשים החל מגיל ההתבגרות בעיקר באזור הירכיים, אך הוא יכול להופיע גם בחלקי גוף אחרים כמו הישבן, המותניים והבטן, וגם אצל גברים/ צלוליט יכוללהיווצר בשל שינויים הורמונאליים או מטאבוליים, גנטיקה, אכילה לא מאוזנת ומחסור בפעילות גופנית.לצערינו,לא ניתן למנוע מתופעה, אך לשמחתנו עולם מתקדם ועם מכשור חדשני וטיפול הנכון שמאפשר לטפלבצלוליט ולשפר את המצב למראה יותר טוב משמעותית..

מהו טיפול בצלוליט - LPG?

טיפול LPG. כתוצאה מכך, הנוזל הבין-תאי זז ממקומו אל עבר צינורות הלימפה, ומשם נשלח לדם ומתנקזמהגוף.

פעולה זה מורידה את הנפיחות וגורמת לעור להיראות אחיד, חלק ומהודק יותר. הטיפול נמשך בין 40 עד 50 דקות ומורכב מסדרה של 15 טיפולים וטיפולי תחזוקה.

במשך השנים, הבעיות המחזוריות מחמירות ומראה הצלוליטיס מקבל דגש חזק יותר והעור מאבד מחוזקו וגמישותו. הגדלת המיקרו מחזוריות המקומית בטכניקת ה- LPG, מאפשרת את שיקום הרקמות הקושרות ועקב זאת לשיפור המראה הכללי של העור. תוצאות הטיפולים בטכניקת LPG מוכחות גם מדעית על ידי מחקרים מדעיים שבוצעו באוניברסיטאות בכל רחבי העולם.

לתאום תתקשרו : 03-3819944

lpg treatment2
שיטת LPG שאלות ותשובות

יש להתאים את הטיפול לסוג הצלוליטיס ולדרגת ההתפתחות. משתמשים בעיקר במזוטרפיה, ניקוז לימפתי ידני, מסאז ואנדרמולוגיה להעלמת צלוליטיס.

טיפול אנדרמולוגיה LPG מוגדר באופן כללי כנעים ואינו כואב אולם תנועות מסוימות במהלך הטיפול יכולות להיות לא נעימות בעיקר במהלך הטיפולים הראשונים.
תלוי בדרגת החומרה של הצלוליטיס ובטיפולים נוספים משולבים בהנחה ואלו מבוצעים, באופן כללי יש לעבור לפחות 10 טיפולים. כדי להגיע לתוצאות אופטימאליות יתכן ותדרשו לעבור בין 15 עד 20 טיפולים.
בהחלט לא. שימוש נכון בראשי המכשיר על אזור הטיפול הוא הכרחי כדי להשיג תוצאה טובה אולם בשום אופן אין הוא גורם לרפיון בעור.

LPG – נחשב לאחד המכשירים המובילים בעולם לטיפול בצלוליטיס, כדי להגיע לתוצאות טובות דרושה מיומנות טובה וניסיון רב של המטפל.

בכדי לשמור על התוצאות הטובות אותם השגתם, דרושים טיפולי תחזוקה נוספים המבוצעים אחת למספר חודשים.