טיפולי פנים

טיפולי פנים נועדו למען טיפוח עור הפנים והגנה עליו, ונחשבים לטיפול קוסמטי בסיסי בעיני רבים ורבות. תוצאת טיפולי הפנים היא עור נקי, מחודש ומרוענן, לאחר שהושלו ממנו שכבות של תאי עור מתים וניתנה לו הלחות הנחוצה לו. טיפול פנים נחשב לטיפול מפנק אשר כולל מגע רב בעור הפנים, מרגיע ונעים. משך הטיפול הוא לרוב בין שעה לשעה וחצי. בחלק מהמקרים לאחר הטיפול תתכן אדמומיות.

צוות הקליניקה כולל קוסמטיקאיות מקצועיות ומנוסות אשר יודעות לאבחן את עור הפנים והצורך של המטופל/ת ולהתאים את טיפול הפנים הנחוץ. בין היתר, מוצעים בקליניקה טיפול פנים קלאסי, טיפול זוהר (מומלץ במיוחד לקראת אירועים), טיפול באקנה, טיפול בצלקות פוסט אקנה, טיפול בפיגמנטציה, טיפולי הזנה והכנה לחשיפה לשמש, טיפולי פנים להצערת העור ועוד. בנוסף, בקליניקה מוצע גם טיפול פילינג רפואי שמבוצע על ידי רופאה בלבד.

למי טיפולי הפנים מיועדים

טיפול פנים קלאסי מיועד לכל אחד וכל אחת, בכל גיל. גברים ונשים בעלי מודעות לשמירה על עור הפנים מקפידים להגיע לטיפול פנים אחת לתקופה, כתלות בצורך (כך למשל יידרשו טיפולים תכופים יותר במקרה של טיפול בבעיה אסתטית דוגמת אקנה או במקרה של עור שמנוני במיוחד). טיפולי פנים נועדו לעזור למי שמעוניינ/ת לשמר מראה עור בריא ואיכותי, לספק לעור הפנים את התנאים האידיאליים ולהגן עליו מפני פגעי הזמן, השמש, התזונה ואורחות החיים. קמטים, כהויות מתחת לעיניים, נגעים ומראה עור מיובש ועייף הם לא גזירה שחייבים להשלים איתה אם לא מעוניינים בכך, וניתן לעזור לעור להיראות טוב ובריא יותר באמצעות מגוון שיטות – בין אם מעולמות האסתטיקה הרפואית ובין אם באמצעות טיפולים בסיסיים דוגמת טיפולי פנים. הטיפולים מתאימים ומותאמים לכל מי שמעוניינ/ת בהם, ללא קשר לגיל, מגדר או מוצא.

טיפולי פנים משלימים

בנוסף לטיפולי הפנים בקליניקה, ניתן לקבל הדרכה לגבי טיפול עצמי בבית. ניתן לרכוש בקליניקה מגוון של חומרים בהתאמה לצורך המטופל/ת כדי להשלים את הטיפול ולהקפיד על שגרת טיפוח אידיאלית עבור העור.

אסתטיקה רפואית מותאמת אישית

ב-TreatMed Clinics טיפולי פנים מתבצעים בהתאמה אישית לצרכי המטופל/ת. צוות הקליניקה ייעץ ויתאים למטופלות ולמטופלים תכנית שכוללת את כל מה שנחוץ עבור שיפור המראה והבריאות של העור. תכניות הטיפולים שבונה צוות הקליניקה בהובלתה של ד”ר כספי מסייעות להגעה לאורח חיים מיטבי שיעזור למטופליה להיות יותר נמרצים, יותר שמחים, יותר מטופחים, יותר בריאים.

אם החלטת שאחד או יותר מטיפולי הפנים המוצעים בקליניקה ייטיבו עמך, הצוות של TreatMed Clinics יעמוד לרשותך, יספק את המידע הנדרש וייעץ לך כדי להגיע לתוצאה מיטבית עבורך.

אקנה

היכרות עם האקנה אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת

להמשך קריאה»