טיפולי PRP

טיפולי PRP לשיער ולעור

טיפול PRP הוא טיפול חדשני ומהפכני שעושה שימוש בפלסמה עשירה בטסיות (באנגלית: Platelet Rich Plasma) ובכך מאפשר למטופלים להשתמש בגוף שלהם כדי להיטיב עם עצמם. הטיפול משמש לפתרון בעיות אסתטיות-רפואיות מגוונות – נשירת שיער, הקרחה ואלופציה, הזעת יתר, התבגרות העור, קמטים וקמטוטים ועוד.

הפלסמה המוזרקת למטופל/ת מופקת מהדם של המטופל/ת, אשר נלקח על ידי הרופאה ועובר טיפול בצנטריפוגה כהכנה לשימוש בו. הצנטריפוגה מפרידה את חלקי הדם ומבודדת פלסמה עשירה בטסיות, אשר לאחר מכן מוזרקת בחזרה לגוף המטופל/ת ישירות לאזור המטופל. טסיות (platelets) הן אחד ממרכיבי הדם ולהן תפקיד חשוב בריפוי ושיקום של רקמות. הטסיות מפרישות גורמי גדילה (growth factors) שמעודדים ריפוי של פצעים.

למי מיועדים טיפולי PRP

טיפולי PRP לשיער נועדו לעזור לגברים ונשים כאחד, צעירים ומבוגרים כאחד, אשר סובלים מבעיות שיער שונות. טיפולי PRP לעור נועדו לעזור למי שמעוניינ/ת לשמר מראה עור צעיר יותר. מטרתם למנוע או לעכב את השינויים אשר משווים לעור מראה מבוגר, וכן לשפר את בריאותו ואיכותו.

מהלך טיפול PRP

הזרקת PRP היא שיטת טיפול שמבוצעת על ידי רופאים בלבד. לאחר לקיחת הדם המבחנה עוברת תהליך סירכוז בצנטריפוגה להפרדת טסיות הדם, אשר מעורבבות לאחר מכן עם הפלסמה של המטופל/ת ומוזרקות לאזור המטופל. לעתים יתלוו לתהליך זה גם טיפולים משלימים כדי להגיע לתוצאה אידיאלית.

טיפול PRP בודד או סדרה?

טיפולי PRP מתבצעים כחלק מסדרת טיפולים. תדירות הטיפולים ומועדיהם יקבעו על ידי הרופאה כתלות בצורך של המטופל/ת והנתונים הרפואיים הייחודיים להם. לרוב מדובר בתהליך מתמשך אשר מחייב התמדה והגעה לטיפולים משמרים, במסגרת סדרה אשר נתפרת לפי נתוני המטופל/ת, המדדים הרפואיים והרצונות האישיים. כדי להגיע לתוצאות מיטביות יש צורך לבנות תוכנית טיפולים מותאמת אישית, כזו שלעתים אף תכלול יותר משיטת טיפול אחת.

אסתטיקה רפואית מותאמת אישית

ב-TreatMed Clinics טיפולי PRP מתבצעים על ידי ד”ר כספי או בהובלתה, בהתאמה אישית לצרכי המטופל/ת. בכדי לבנות תכנית טיפולים, המטופלים והמטופלות מתבקשים להגיע לייעוץ מצוידים במידע רפואי עדכני. המדדים הרפואיים משפיעים על היכולת לטפל במטופל/ת ולהגיע לתוצאה המבוקשת, על המינונים הנדרשים והתדירות המומלצת, ולכן הם מובאים בחשבון בעת בניית התכנית האישית. תחת הובלתה של ד”ר כספי מותאמת למטופלות ולמטופלים תכנית שכוללת את כל מה שנחוץ עבור שיפור המראה והבריאות של העור ו/או השיער. תכניות הטיפולים שבונה ד”ר כספי מסייעות להגעה לאורח חיים מיטבי שיעזור למטופליה להיות יותר נמרצים, יותר שמחים, יותר מטופחים, יותר בריאים.

אם החלטת שטיפולי PRP לעור או טיפולי PRP לשיער ייטיבו עמך, הצוות של TreatMed Clinics יעמוד לרשותך, יספק את המידע הנדרש וייעץ לך כדי להגיע לתוצאה מיטבית עבורך.

אקנה

היכרות עם האקנה אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת

להמשך קריאה»