טיפול בפיגמנטציה

פיגמנטציה של העור מתייחסת לצבעו, אשר נקבע על ידי נוכחות פיגמנט בשם מלנין. בשיח על קוסמטיקה וטיפוח, כתמים המופיעים על העור מכונים פיגמנטציה. פיגמנטציה מתבטאת בגוונים בלתי אחידים בעור ובכלל זה הופעת כתמים על עור הפנים והגוף. במרבית המקרים מדובר בכתמים חומים המופיעים על עור הפנים, ובייחוד על המצח, האף, הלחיים והשפה העליונה. 

כמה הפרעות עוריות נכללות תחת פיגמנטציה: כתמי שמש, היפרפיגמנטציה, היפופיגמנטציה, פיגמנטציה הורמונלית (מלזמה) ופיגמנטציה פוסט דלקתית. מגוון המצבים הללו נובעים מייצור יתר או מתת ייצור של מלנין. הטיפול בפיגמנטציה תלוי בסוג הפיגמנטציה ובנתונים האישיים של המטופל/ת. 

טיפול בפיגמנטציה באמצעות פילינג

כתמי פיגמנטציה הם לא גזירת גורל, גם במדינה שטופת שמש כישראל. במקרה שעולה הצורך לטפל בפיגמנטציה, יש לאבחן היטב את סוג העור וגווניו. ב-TreatMed Clinics מוצעים טיפולים כדי להגיע לגוון עור אחיד ובריא, ובכדי להיטיב עם העור וטיפוחו. בעזרת המומחיות של נשות הצוות הטיפולי ניתן לטפל בעור לאחר שכבר הופיעה פיגמנטציה, וכן להכין אותו לקראת החשיפה לשמש. 

הטיפול בקליניקה מתחיל בייעוץ ובחינה של מצב העור, סוגו ומאפייניו, מצב הפיגמנטציה והערכת הגורמים לה. נשות הצוות הטיפולי המנוסות שלנו מבינות שהעור של כל מטופל/ת הוא ייחודי, ודורש תשומת לב והתאמה אישית. לאחר הערכות יסודיות הן בונות תכניות טיפול מותאמות אישית שמטרתן לספק פתרונות מקיפים לפיגמנטציה ולהביא לשיפור בריאות העור ומראהו.

בראייתנו, הדרך הטובה והיעילה ביותר לטפל בפיגמנטציה היא באמצעות סדרת טיפולי פילינג. שיטת טיפול זו מביאה לשיפור מהיר במראה העור, תוך כחודש מתחילת הטיפולים. יתרונה המשמעותי הוא בבטיחותה העולה על זו של שיטות טכנולוגיות אשר נלוות להן תופעות לוואי. הטיפול המוצע ב-TreatMed Clinics מבקש להיטיב עם העור, לצמצם אי-סדירות פיגמנטציה ולקדם את תהליכי ההתחדשות הטבעיים של העור. לסדרת הטיפולים בקליניקה נלווית עבודה עצמית של המטופל/ת עם תכשירים לשימוש עצמי בבית, בהתאם להדרכה שתתקבל בקליניקה.

המועד הנכון לטיפול בכתמי פיגמנטציה הוא החורף, כיוון שלאחר הטיפול מומלץ שלא להיחשף לשמש עד כדי הימנעות מוחלטת.

הטיפול בפיגמנטציה המוצע בקליניקה נותן מענה למגוון תופעות מטרידות בתחום זה, בהן פיגמנטציה בפנים, פיגמנטציה בשפם, פיגמנטציה בבתי השחי ועוד. בכל מקרה של כתמי שמש בפנים או חוסר שביעות רצון מאחידות גוון עור הפנים ניתן להגיע לייעוץ ואבחון.

ידע ומניעה

העשרת המטופל/ת בידע היא אבן יסוד בגישה שלנו. זאת על מנת שהמטופלים יוכלו לקבל החלטות מושכלות לגבי אופן הטיפול בהם, וכן כדי שיעזרו לנו לעזור להם, יעקבו אחר ההנחיות בבית הן לשם טיפול והן לשם מניעה. נשות הצוות הטיפולי מסבירות למטופלים לגבי מצב העור הספציפי שלהם, עוזרות להם להבין את הגורמים ומספקות הדרכה לגבי טיפול, שגרת טיפוח ואורחות חיים. המטרה שלנו היא לא רק לטפל בפיגמנטציה אלא גם למנוע הופעת כתמים נוספים, לשפר את בריאות המטופלים וכן לטפח ביטחון עצמי והערכה עצמית. 

הגנה על העור היא הכרחית ונלווית לכל טיפול, וההמלצה העיקרית היא הימנעות מחשיפה בלתי מבוקרת לשמש. זהו הטיפול הטוב ביותר לפיגמנטציה.

אם ברצונך לקבל ייעוץ לגבי טיפול בפיגמנטציה ובכתמי עור, הצוות של TreatMed Clinics יעמוד לרשותך, יספק את המידע הנדרש וייעץ לך כדי להגיע לתוצאה מיטבית עבורך.

אקנה

היכרות עם האקנה אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת

להמשך קריאה»