מזותרפיה

מזותרפיה לפנים שמבוצעת על ידי רופאה, הוא טיפול אולטימטיבי למי שמעוניינ/ת לשוות לעור מראה צעיר וחיוני יותר ולטפל במגוון בעיות אסתטיות. במסגרת הטיפול מוזרקים לתוך העור חומרים פעילים במינונים קטנים, במסגרת סדרה שכוללת מספר טיפולים עם מרווח ביניהם. הטיפולים הללו מסייעים לשיפור מראה העור, שיקומו, העשרתו בלחות, שחזור נפח פנים והעלמת קמטים וקמטוטים. לעתים השיפור נראה לעין כבר בסיום הטיפול. כאשר התהליך מתבצע בצורה יעילה הוא מביא לתוצאות אסתטיות מספקות שמחזיקות לאורך זמן.

למי הטיפול מיועד?

בדומה לטיפולי אנטי אייג’ינג אחרים, טיפולי מזותרפיה נועדו לעזור לכל מי שמעוניינ/ת לשמר מראה עור צעיר יותר. מטרת הטיפולים היא לגרום לך להיות מרוצה מהמראה שלך ולעזור לעור שלך להיראות טוב ובריא יותר. הטיפולים מועילים לנשים וגברים ללא קשר לגיל, מגדר או מוצא. טיפולי מזותרפיה נותנים מענה בין היתר לקמטים, קמטוטים, צלקות, פיגמנטציה, אקנה, צלקות שנגרמו מכוויות וכן לעור שהתבגר ונראה עייף ומיובש.

אופן הטיפול

טיפולי מזותרפיה שמבוצעים על ידי רופאה מתבצעים באמצעות הזרקה ממוקדת של חומרי אנטי אייג’ינג בעזרת מחט/קנולה באזור המטופל. סוג החומר המוזרק והמינון נקבעים על ידי הרופאה לאחר ייעוץ ובניית תכנית טיפול שמותאמת אישית למטופל/ת. לאחר הטיפול תיתכן אדמומיות בעור וכן ייתכנו נפיחויות קלות ושטפי דם נראים לעין שיעברו לאחר מספר ימים.

קיים גם טיפול מזותרפיה שמבוצע על ידי קוסמטיקאית. טיפול זה נועד לשקם את העור, לשפר את מרקמו ולחדשו. הטיפול מתבצע באמצעות מכשיר מחטים אשר דוקרות את העור ופוצעות אותו באופן עדין ומבוקר כדי לעודד התחדשות תאים וייצור קולגן. לאחר הטיפול תתכן אדמומיות וכן ייתכנו קילופים בעור באזור המטופל.

לאחר הטיפול יש להימנע מחשיפה בלתי מבוקרת לשמש ואף להימנע מחשיפה כל עוד ניתן.

אסתטיקה רפואית מותאמת אישית

ב-TreatMed Clinics הטיפולים מתבצעים על ידי ד”ר כספי או בהובלתה, בהתאמה אישית לצרכי המטופל/ת. לרוב מדובר בתהליך מתמשך אשר מחייב התמדה והגעה לטיפולים משמרים, במסגרת סדרה אשר נתפרת לפי נתוני המטופל/ת, המדדים הרפואיים והרצונות האישיים. בכדי לבנות תוכנית טיפולים, המטופלים והמטופלות מתבקשים להגיע לייעוץ מצוידים במידע רפואי עדכני. המדדים הרפואיים משפיעים על היכולת לטפל במטופל/ת ולהגיע לתוצאה המבוקשת, על המינונים הנדרשים והתדירות המומלצת, ולכן הם מובאים בחשבון בעת בניית התכנית האישית. תחת הובלתה של ד”ר כספי מותאמת למטופלות ולמטופלים תכנית שכוללת את כל מה שנחוץ עבור שיפור המראה והבריאות של העור. תכניות הטיפולים שבונה ד”ר כספי מסייעות להגעה לאורח חיים מיטבי שיעזור למטופליה להיות יותר נמרצים, יותר שמחים, יותר מטופחים, יותר בריאים.

אם החלטת שטיפולי מזותרפיה ייטיבו עמך, הצוות של TreatMed Clinics יעמוד לרשותך, יספק את המידע הנדרש וייעץ לך כדי להגיע לתוצאה מיטבית עבורך.

אקנה

היכרות עם האקנה אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת

להמשך קריאה»