מזו-חוטים

מזו-חוטים למיצוק ומתיחת העור

מיצוק ומתיחת העור באמצעות מזו חוטים (Meso Threads) היא אחת משיטות הטיפול בשדה האנטי אייג’ינג. במסגרת הטיפול מוחדרת לשכבות תת עוריות רשת של חוטים אשר מעודדת ייצור חומרים דוגמת קולגן. באמצעות שיטה זו ניתן לבצע הן מתיחה ומיצוק של האזור המטופל והן בניית יסודות מתחת לעור אשר מעודדים ייצור חומרים הנחוצים לבריאות העור ואיכותו. טיפול זה רלוונטי לאזורים שונים בגוף, בהם הפנים, הצוואר ואזור המחשוף (דקולטה). מדובר בטיפול אסתטי נפוץ שמטרתו להחזיר את הזמן לאחור ולהשיב לעור מראה צעיר יותר.

משך הטיפול ומהלכו ייקבעו לאחר פגישת ייעוץ ואבחון, במהלכה יהיה ניתן להעריך בכמה איזורי טיפול מדובר וכמה חוטים יידרשו. הטיפול יתבצע תחת הרדמה מקומית ולכן לא יהיה כרוך בכאבים, ומשכו יהיה כשעה. תוצאות הטיפול יהיו ניכרות לעין ויחזיקו למשך מספר שנים. תוצאה אידיאלית שתחזיק לאורך זמן תתקבל אם יתלוו לטיפול זה גם טיפולים משלימים, דוגמת מזו תרפיה.

למי מיועד טיפול מזו-חוטים ?

מיצוק ומתיחת עור הפנים באמצעות מזו חוטים היא שיטה שמתאימה לאנשים שהעור שלהם איבד מגמישותו ונראה רפוי ו”נופל”. השימוש בחוטים מאפשר “הרמה” של העור, מיצוקו והעלמת קמטים – בין אם מדובר בעור הפנים, הצוואר, אזור המחשוף ועוד. טיפולים באמצעות מזו חוטים, וכן טיפולי אנטי אייג’ינג (Anti Aging), נועדו לעזור למי שמעוניינ/ת לשמר מראה עור צעיר יותר. מטרתם למנוע או לעכב את השינויים אשר משווים לעור מראה מבוגר, וכן לשפר את בריאותו. קמטים, כהויות מתחת לעיניים ומראה עור מיובש ועייף הם לא גזירה שחייבים להשלים איתה אם לא מעוניינים בכך, וניתן לעזור לעור להיראות טוב ובריא יותר באמצעות מגוון שיטות. הטיפולים מתאימים לכל מי שמעוניינ/ת בהם, ללא קשר לגיל, מגדר או מוצא. באופן טבעי, לא כולם מרגישים צורך בטיפולים מסוג זה. יש נשים וגברים שנושאים בגאווה קמטים כבר בצעירותם, או מתהדרים בבגרותם בקמטים המעידים על הדרך שעברו בחייהם, ולא רואים בהם פגיעה במראם הטוב. מנגד יש נשים וגברים אשר אינם מרוצים מהופעת קמטים וקמטוטים – וזאת ללא קשר לגילם. מראה העור נקבע על פי מגוון קריטריונים, בהם גנטיקה, הרגלי תזונה ואורחות חיים, חשיפה לשמש ועוד. בשל כך, גם צעירים וצעירות רבים מוצאים עצמם עם מראה עור שהתבגר מהר מכפי שציפו ולעיתים יותר מכפי שידעו לשאת, ופונים לקבלת טיפולי אנטי אייג’ינג, ובהם מזו חוטים.

אסתטיקה רפואית מותאמת אישית

ב-TreatMed Clinics טיפולי מזו-חוטים מתבצעים על ידי ד”ר כספי או בהובלתה, בהתאמה אישית לצרכי המטופל/ת. בכדי לבנות תוכנית טיפולים, המטופלים והמטופלות מתבקשים להגיע לייעוץ מצוידים במידע רפואי עדכני. המדדים הרפואיים משפיעים על היכולת לטפל במטופל/ת ולהגיע לתוצאה המבוקשת, על המינונים הנדרשים והתדירות המומלצת, ולכן הם מובאים בחשבון בעת בניית התכנית האישית. תחת הובלתה של ד”ר כספי מותאמת למטופלות ולמטופלים תכנית שכוללת את כל מה שנחוץ עבור שיפור המראה והבריאות של העור. תכניות הטיפולים שבונה ד”ר כספי מסייעות להגעה לאורח חיים מיטבי שיעזור למטופליה להיות יותר נמרצים, יותר שמחים, יותר מטופחים, יותר בריאים.

אם החלטת שטיפולי מיצוק ומתיחה באמצעות מזו חוטים ייטיבו עמך, הצוות של TreatMed Clinics יעמוד לרשותך, יספק את המידע הנדרש וייעץ לך כדי להגיע לתוצאה מיטבית עבורך.

אקנה

היכרות עם האקנה אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת

להמשך קריאה»