עירוי ויטמינים

טיפול בעירוי – IV Therapy

טיפול בעירוי נוזלים (אינפוזיה) היא דרך לספק ויטמינים, מיקרו נוטריינטים וחומצות אמינו לגוף באמצעות עירוי תוך ורידי (intravenous, ומכאן ראשי התיבות IV). טיפולי העירוי זכו לפופולריות שהולכת וגוברת בשנים האחרונות, כדרך עבור אנשים לקחת אחריות על הבריאות שלהם. יש שפונים לקבלת עירוי בשביל לטפל בבעיה גופנית ויש שעושים זאת כצעד משלים לתזונה. קבלת עירוי נוזלים רלוונטית לרבים ויכולה לשפר את תפקוד הגוף והתמודדותו עם מגוון מצבים וכן להועיל לו בשגרה.

אינפוזיית ויטמינים

אנשים בריאים שמקפידים על תזונה עשירה ומיטיבה יכולים לקבל מהמזון שהם צורכים את כלל הוויטמינים להם זקוק גופם. אך, למרבה הצער, לא קל להקפיד על תזונה שכזו, וכן לספק לגוף את התנאים האידיאליים לספיגת הוויטמינים מהמזון. בשל כך, רבים מוצאים עצמם עם חוסרים קלים עד משמעותיים של ויטמינים אשר נחוצים למען בריאותם ותפקודם התקין.

עבור האדם המודרני אשר מנהל “אורח חיים ישבני” למדי, צורך מזון מהיר, מעובד ומתועש ולא מספיק מודע לשילובים הנחוצים לשיפור הספיגה של הוויטמינים – נטילת תוספים היא דרך להיטיב עם גופו ובריאותו. עירוי ויטמינים היא דרך נוחה יותר לעשות זאת, שכן העירוי משחרר את האדם מנטילת כדורים מדי יום ומהאחריות לכך. נוסף על כך, זו דרך אפקטיבית יותר – מומחים מסכימים שקבלת הוויטמינים דרך עירוי היא שיטה יעילה יותר מאשר נטילת הוויטמינים ככדורים/אבקה דרך הפה. באמצעות העירוי הוויטמינים נספגים באופן ישיר ומהיר במחזור הדם. אם כך, היתרונות של טיפול בעירוי הם ישירות, מיידיות, ספיגה גבוהה, יעילות ואפקטיביות. 

למי עירוי ויטמינים מיועד

נטילת ויטמינים באמצעות עירוי משמשת כטיפול משלים עבור אנשים בריאים, כטיפול מניעתי שמקדים רפואה למכה, כטיפול לאנשים אשר יש להם חוסרים בוויטמינים בשל תזונה לקויה או בעיות ספיגה, וכן כטיפול נקודתי במגוון תופעות אשר העירוי יכול להקל עליהן. בין היתר, הטיפול יכול לסייע במקרים של מחלה, מיגרנה, כאבי שרירים ועוד. כמו כן, טיפול בעירוי יכול להועיל לספורטאים אשר מתאוששים מפעילות מאומצת, לאנשים אשר עומדים בפני ניתוח או זקוקים לטיפול תומך בשל התמודדות עם מחלה/פרוצדורה רפואית, וכן לאנשים אשר סובלים מעייפות והשלכותיה.

עירוי ויטמינים אופן הטיפול

במסגרת הטיפול הנוזלים ובהם הוויטמינים מוזרמים ישירות לגוף המטופל/ת באינפוזיה דרך הווריד. משך הטיפול בין 30 דקות לשעה, כתלות בצורך. מינון, תדירות והרכב החומרים בעירוי ייקבעו על ידי הרופא/ה בקליניקה לאחר ייעוץ ובחינת הנתונים הרפואיים וההתנהגותיים של המטופל/ת.

יש לדעת שעירוי הוויטמינים מהווה פתרון זמני ונקודתי. בשביל תועלת קבועה על המטופל/ת לקבל עירוי כדרך קבע. יחד עם זאת, ניתן לקבל עירוי גם כטיפול חד פעמי עבור האצת החלמה ממחלה, התגברות על מיגרנה, הכנה לקראת ניתוח, הקלה על כאבי שרירים, התאוששות מספורט מאומץ ועוד. 

אם ברצונך לקבל עירוי ויטמינים/חומצות אמינו, הצוות של TreatMed Clinics יעמוד לרשותך, יספק את המידע הנדרש וייעץ לך כדי להיטיב עם בריאותך.

אקנה

היכרות עם האקנה אקנה היא מחלת עור שכיחה שמשפיעה על אנשים מכל הגילאים והרקעים, וגורמת

להמשך קריאה»